Polovyztužená podprsenka Gaia Gertrude

571 

Další hit této sezóny v krásné barvě cukrově růžové!Tato polovyztužená …

Do obchodu


13000+ spokojených zákazníků.

Další hit této sezóny v krásné barvě cukrově růžové!Tato polovyztužená podprsenka je vyrobená z výrazné květované výšivky a jemně se lesknoucího mikrovlákna. Pro větší pohodlí je dolní část košíčků uvnitř pokrytá 100 % bavlnou. Boky jsou vyrobené z výšivky a mikrovlákna. Díky tomu je obvod podprsenky pevnější a stabilnější.Tvar a střih podprsenky krásně stahuje, nadnáší a zaobluje poprsí. Další předností tohoto modelu jsou dvojité háčky s třístupňovou možností nastavení obvodu. Ramínka, která jsou ozdobená úzkou výšivkou, je možné nastavit, ale nelze je odepnout. V místech, kde se ramínka napojují na košíčky, jsou ozdobená půvabnými mašličkami.Souprava můžete případně vytvořit s kalhotkami 456.Složení: 41 % polyamid, 35 % polyester, 14 % bavlna, 7 % elastan, 3 % polyuretan.
Varianty: 65D – cukrově růžová

Polovyztužené podprsenky Gaia

Vyberte si z kolekce značky Gaia, Polovyztužené podprsenky Gaia – Polovyztužená podprsenka Gaia 456 Gertrude vás překvapí příjemným materiálem.

Lingerio text blocks

Katalogové číslo: 452512 Kategorie: , , Štítků: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Značka

Gaia